Protezy kończyn dolnych

Naszym klientom dostarczamy protezy kończyn dolnych. Za ich pomocą możliwa jest poprawa mobilności u osób, które przeszły zabieg amputacji. W szerokiej ofercie można znaleźć stawy kolanowe oraz stopy protezowe elektroniczne. Wykorzystanie zaawansowanych technologii pozwala zwiększyć funkcjonalność tych modeli. Podczas testów wyrobów marki Genium użytkownicy łatwiej pokonywali przeszkody, chodzili do tyłu oraz stali na pochyłościach i nierównym podłożu. Moduły elektroniczne w stopach protezowych i stawach kolanowych mogą zwiększać bezpieczeństwo osób, które z nich korzystają.

W tej kategorii dostępne są także leje silikonowe do protez. Stosuje się je w celu zawieszenia stawu kolanowego na podudziu lub udzie. Tego rodzaju lej silikonowy i żelowy może również stanowić ochronę przed ewentualnymi otarciami wynikającymi z użytkowania wyrobów. Przed jego wyborem warto zastanowić się, jaki rozmiar ma kikut oraz jaka jest jego wrażliwość. Wówczas można dobrać odpowiedni dla siebie model.

Nasi doświadczeni pracownicy z przyjemnością pomogą w doborze odpowiedniego wyrobu. Zapraszamy do kontaktu z naszą pracownią.

Pokazuję 1–40 z 94 produktów

1 2 3