Gorsety ortopedyczne 

Wykonujemy na zamówienie gorsety ortopedyczne do leczenia bocznych skrzywień kręgosłupa (skolioz) oraz tzw. „okrągłych pleców” (Choroba Scheuermanna). Do leczenia stosujemy odpowiednio gorsety typu B i typu S oraz różne ich modyfikacje w zależności od zaleceń lekarza prowadzącego. Gorsety wykonywane są z tworzywa termoplastycznego barwionego na różne kolory specjalną technologią.

Aparaty aparaty

Aparaty ortopedyczne oferowane w naszej Pracowni są wykonywane na indywidualne zamówienie. Oferujemy szeroką gamę aparatów dla dorosłych i dzieci m.in.: szynowo-opaskowe, tulejkowe ze skóry lub tworzywa sztucznego. Wykonując aparaty bazujemy na nowoczesnych materiałach, komponentach i półfabrykatach renomowanych firm zagranicznych.

Łuski ortopedyczne łuska

Wykonujemy wszelkiego rodzaju łuski ortopedyczne tzw. „łuski nocne”. Każda łuska wykonywana jest na indywidualne zamówienie zgodnie ze wskazaniami lekarskimi. Do produkcji używamy lekkich, wytrzymałych tworzyw ortopedycznych oraz kolorowych materiałów wyścielających, dzięki czemu wyroby są estetyczne i komfortowe w użytkowaniu.