DOŚWIADCZENIE W POŁĄCZNIU Z NOWOCZESNĄ TECHNOLOGIĄ

Czym jest gorset ortopedyczny:
Gorsety ortopedyczne to ortezy tułowia, które przede wszystkim zapobiegają progresji skrzywień kręgosłupa, a także pozwalają na uzyskanie symetrii tułowia oraz klatki piersiowej. Najczęściej spotykany u dzieci oraz nastolatków, czyli w wieku, gdy kręgosłup wciąż się rozwija i jest podatny na zniekształcenia.

Technologia wykonania gorsetu:
Stale rosnące zapotrzebowanie naszymi produktami, zmobilizowały nas do wprowa-dzenia nowoczesnej technologii w procesie wykonania gorsetów. Tradycyjne metody pobierania miary gipsowej, zastąpiliśmy nowoczesną technologią w postaci skonu 3D. Dzięki tej technologii możemy precyzyjnie uzyskać podstawę do stworzenia gorsetu. Sam proces pobierania miary jest krótszy i nie powoduje stresu u pacjenta. Warunkiem wykonania poprawnego zaopatrzenia, jest posiadanie przez pacjenta aktualnego zdjęcia RTG.

Materiały:
Do wytwarzania gorsetów/ortez wykorzystujemy atestowane materiały, najwyższej jakości. Pozwala to na osiągniecie odpowiednej sztywności oraz sprężystości produktu. Także utrzymanie odpowiedniego poziomu higieny jest łatwiejsze.