Nazwa/Producent: Re Flex Rotate Evo- Ossur

STOPIEŃ MOBILNOŚCI: 3

GWARANCJA: 24 miesiące

MOŻLIWOŚĆ TESTOWANIA: TAK

MAKS. CIĘŻAR CIAŁA: 147 kg

Re-Flex Rotate Evo jest jedną z najbardziej zaawansowanych i wytrzymałych stóp firmy Ossur.
Stopa zbudowana jest z włókna węglowego dobieranego do wagi i aktywności pacjenta.
Posiada dzielone przodostopie i piętę, które sprawiają, że stopa bardzo dobrze dopasowuje się do nierówności terenu. Specjalna konstrukcja stopy wyposażona jest w górnej jej części w amortyzator sprężynowy tłumiący wstrząsy i przeciążenia pionowe oraz skrętne (rotacja w obu kierunkach), proporcjonalnie do obciążenia stopy. Dzięki temu działaniu uzyskujemy dodatkową energię przy odbiciu stopy od podłoża i komfort poruszania się niemal w każdych warunkach. Poprawiona zostaje jakość wizualna chodu oraz zmniejszone są nacisków na kikut i kręgosłup.

 

Nazwa/Producent: Re Flex Shock Evo- Ossur

STOPIEŃ MOBILNOŚCI: 3

GWARANCJA: 24 miesięcy

MOŻLIWOŚĆ TESTOWANIA: TAK

MAKS. CIĘŻAR CIAŁA: 166 kg

Re-Flex Shock z EVO stopa, która ma do zaoferowania najlepszą amortyzację pionową ze wszystkich stóp Össura. To jeden z najlepszych produktów dla aktywnych użytkowników.
Optymalna amortyzacja chroni przed niepotrzebnymi mikro urazami. Zapewnia pewne i płynne przejście z pięty do palców zapewniając naturalny i mniej męczący chód

 

Nazwa/Producent: Vari Flex XC/XC Rotate- Ossur

STOPIEŃ MOBILNOŚCI: 3

GWARANCJA: 36 miesięcy

MOŻLIWOŚĆ TESTOWANIA: TAK

MAKS. CIĘŻAR CIAŁA: 166kg

Vari-Flex XC stopa dynamiczna wykonana z kompozytu włókna węglowego.
Bardzo duża amortyzacja wstrząsów i przeciążeń. Przeznaczona dla osób aktywnych uprawiających rekreacyjnie jogging, jazdę na rowerze, piesze wyprawy. Połączenie stopy dla sportowców i stopy dla zwykłych użytkowników – pełna wolność i swoboda w każdej czynności.
Pokrycie kosmetyczne (EVO) stopy, w pełni zintegrowane z modułem stopy, zapewnia płynny i równomierny rozkład obciążenia w fazie przejścia z pięty na palce.
Dostępna w dziewięciu kategoriach dla dorosłych.
Wersja split-toe (rozdzielone pięta i palce).
Dostępna z obcasem 10 lub 19 mm.

 

Nazwa/Producent: Elite Blade- Blatchford

STOPIEŃ MOBILNOŚCI: 3

GWARANCJA: 24 miesięcy

MOŻLIWOŚĆ TESTOWANIA: TAK

MAKS. CIĘŻAR CIAŁA: 166kg

Elite Blade jest lekką i dynamiczną stopą przeznaczoną dla wymagających i aktywnych użytkowników. Charakterystyczna budowa stopy oparta na rozwiązaniu pylonu goleni wykonanego z włókna węglowego, odgrywa niezwykłą rolę w osiągnięciu dużej dynamiki chodu.
Wysoka konstrukcja stopy z włókna węglowego dostarcza znakomity zwrot energii jednocześnie pełniąc funkcje amortyzacyjne. System pracy stopy sprawdza się doskonale w trakcie aktywności biegowej lub innych sytuacjach związanych z dużymi przeciążeniami protezy. Stopa posiada dzielony moduł przodostopia, który dokładnie dostosowuje się do nierówności terenu. Wysoka konstrukcja stopy eliminuje konieczność stosowania dodatkowych adapterów łączących, obniżając przy tym masę protezy.

 

Nazwa/Producent: Triton-Otto Bock

STOPIEŃ MOBILNOŚCI: 3

GWARANCJA: 12-24 miesięcy

MOŻLIWOŚĆ TESTOWANIA: TAK

MAKS. CIĘŻAR CIAŁA: 150kg

 

Opracowany system sprężynowania stopy spełnia najwyższe wymagania. Stopy protetyczne z rodziny Triton nie tylko podpierają użytkownika podczas bezpiecznego ugięcia, ale pozwalają na dynamiczne odbicie oraz na naturalne przeniesienie ciężaru z pięty na palce. Stopa również skutecznie tłumi wstrząsy

 

Nazwa/Producent: Pathfinder -Willow Wood

STOPIEŃ MOBILNOŚCI: 3

GWARANCJA: 24 miesięcy

MOŻLIWOŚĆ TESTOWANIA: TAK

MAKS. CIĘŻAR CIAŁA: 136-160kg

 

Stopa ta to idealny towarzysz aktywności sportowej, nadaje się jednak także do użytku codziennego, zapewniając bardzo komfortowy chód.

Wbudowany pneumatyczny amortyzator może być przez pacjenta samodzielnie regulowany, tzn. siła amortyzacji, działająca przy stawianiu stopy, może zostać dopasowana za pomocą dołączonej pompki do podłoża i używanego obuwia.

 

Nazwa/Producent: Renegade-Freedom Innovation

STOPIEŃ MOBILNOŚCI: 3 + 4

GWARANCJA: 36 miesięcy

MOŻLIWOŚĆ TESTOWANIA: TAK

MAKS. CIĘŻAR CIAŁA: 130 kg

 

Jedyny na świecie opatentowany przez Z-Shock Technology ™ system dający wyjątkowe utrzymanie pionu, pomagając osobie po amputacji chodzić albo biec płynnie i śmiało przy jakiejkolwiek prędkości, wkładając przy tym mniej energii.