W pracowni ortopedycznej Mark Protetik dostępnych jest wiele wyrobów przystosowanych do kończyn górnych. Właściwie dobrana proteza mechaniczna ramienia może w znaczący sposób podnieść komfort funkcjonowania osoby po amputacji, a także zwiększyć jej mobilność. Z kolei specjalna rękawica kosmetyczna na ubytek dłoni pozwala ukryć skutki amputacji na poziomie palców i obszarów sąsiadujących z nimi. Wykonuje się ją na podstawie rozmiaru oraz odcienia skóry klienta. W przypadku większego ubytku kończyny pomocne mogą okazać się protezy kosmetyczne przedramienia.

Kategoria zawiera wyroby mechaniczne oraz bioelektryczne, różniące się od siebie funkcjonalnością, budową oraz właściwościami. Dodatkowo oferujemy wygodne i praktyczne leje silikonowe. Produkty można sprawdzić i przetestować w siedzibie naszej firmy. Nasi specjaliści zaproponują najlepsze rozwiązanie i pomogą w wyborze odpowiedniej protezy ramienia, przedramienia lub rękawicy na dłoń. Zachęcamy do kontaktu z nami, udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania i opowiemy o szczegółach oferty.

Zaopatrzenie ortopedyczne polega na dopasowaniu rękawicy kosmetycznej to danego ubytku dłoni. Pobierana jest miara ze zdrowej dłoni pacjenta, następnie dobierana odpowiednia rękawica kosmetyczna (rozmiar oraz odcień).

Przy amputacji przedramienia czy ramienia można zastosować: protezę kosmetyczną, mechaniczną, bioelektryczną, a także komfortowe leje silikonowe, dzięki czemu nie trzeba będzie korzystać z uciążliwego pasa zawieszeniowego, do każdej z protez można  też zamontować różnego rodzaju uchwyty robocze takie jak hak roboczy.